evropea.com - Форум здраве.Всичко за вашето здраве
Ноември 18, 2017, 03:33:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

КАРТИЧКИ ЗА ИМЕНИ ДНИ
 
  Заглавна Страница   Forum   Помощ Търси Вход Регистрирай  
* СОЦИАЛНА МРЕЖА. СРЕЩНИ СВОЯ ДВОЙНИК

* evropea.com
 
 
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

* Онлайн
Dot Online Guests : 2
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 2

* Реклами

* Времето

* ВСИЧКО ЗА СВИНСКИЯ ГРИП

Спонсорирана връзка

Реклама


* Последно мнение от форума
xx Re: кожата на ръцете ми ме плаши
[Кожни болести]
Altina
Октомври 01, 2017, 01:25:54

Анкета
Въпрос: Може ли някои помогне
1000 - 0 (0%)
1000 - 0 (0%)
Общ брой гласове: 0

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с ерекция  (Прочетена 2423 пъти)
kiko_vnr
Newbie
*
Публикации: 1


Профил Ел. поща
« -: Октомври 02, 2011, 02:30:35 »
ОтговорОтговор

Здравейте!Та ,така,имамси го тоя проблем,като стане/ако стане/ не е както трябва и започна ли ,направо си спада  Засрамен.На 45г съм,на лекарства за кръвно-корвитол  и еналаприл.Знам какво бях,и какво съм сега-пародия....Ходих на уролог,простата е добре/кат нова/ ,правих изследване на тестостерон и ЛХ/тестостерон-16 при граници 9/24,ЛХ-5,8 при 4/8/.Предписа циалис 20мг,но...от 1/4 доза кръвното се смъкна на 95/50 ,а пулса 45..50.А нямаше и помен  от ерекция.То без циалиса беше по добре.Пих го към 9 вечерта и нишо ,освен тези симптоми,а сутринта взе ,че се размърда-само толкова.Не знам какво да правя,нещата отиват на зле-развод Плачещ
Активен
nadezda
Newbie
*
Публикации: 13



Профил
« Отговор #1 -: Октомври 03, 2011, 01:11:11 »
ОтговорОтговор

Здрасти,Кико! Да не би проблемът да ти е психологически? Да не си под някакъв стрес в работата? Според мен е добре да поговориш със някой сексолог-терапевт, за да те поуспокои и ти самия да изхвърлиш проблема извън себе си.
Активен
boyyy00
Newbie
*
Публикации: 1



Профил Ел. поща
« Отговор #2 -: Януари 15, 2013, 12:40:50 »
ОтговорОтговор

и аз исках подобен проблем,само че при мен беше бързото свършване.. неможех да се котролирам... което доста ме излагаше но един приятел ми подари за празниците на шега едни хапчета каза ми че са били исцяло от билки и наторални не вредят и онзи ден се раздирих и ги намерих от каде ги е взех...  http://www.sexshop.bg/mujki-hapcheta-erekciq.html ето тук ги намерих може да ги видиш тои ми каза че имал мн познати които ги ползвали което е съвсем нормално нали ??
Активен
Ivan232
Newbie
*
Публикации: 3


Профил Ел. поща
« Отговор #3 -: Април 16, 2013, 08:20:55 »
ОтговорОтговор

VigaPlus лекарство за еректилна дисфункция – vigaplus.com
Активен
armagata12
Newbie
*
Публикации: 2


Профил Ел. поща
« Отговор #4 -: Септември 08, 2015, 02:45:53 »
ОтговорОтговор

аз ще ти препоръчам да пробваш с прием на анаболни стероиди повечето от тях са дехидротестостерони и ще повишат много нивото ти на тестостерон от там проблемът ти може да падне.Също така пробвай с секс стимуланти там вече няма как да съществува този проблем.

Успех
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  


Рекламите

* EU Directive


Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
SimplePortal 2.1.1