evropea.com - Форум здраве.Всичко за вашето здраве
Октомври 20, 2017, 10:44:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

КАРТИЧКИ ЗА ИМЕНИ ДНИ
 
  Заглавна Страница   Forum   Помощ Търси Вход Регистрирай  
* СОЦИАЛНА МРЕЖА. СРЕЩНИ СВОЯ ДВОЙНИК

* evropea.com
 
 
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

* Онлайн
Dot Online Guests : 2
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 2

* Реклами

* Времето

* ВСИЧКО ЗА СВИНСКИЯ ГРИП

Спонсорирана връзка

Реклама


* Последно мнение от форума
xx Re: кожата на ръцете ми ме плаши
[Кожни болести]
Altina
Октомври 01, 2017, 01:25:54

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос???  (Прочетена 1542 пъти)
PlamenP.
Newbie
*
Публикации: 1


Профил
« -: Октомври 10, 2011, 09:40:00 »
ОтговорОтговор

Здравейте на всички!
Казвам се Пламен П. и съм на 27години
Нов член на този  форум съм и не съм сигурен дали тук трябваше да задам въпроса си, ако съм написал въпроса си на грешното място... моля да бъда извинен.
И сега към него.....
От доста време имам един проблем който се състой в следното:
Гадене; Почти всеки ден в много от случаите доста силно.
Замаяност;
Отпадналост
Студено обилно изпотяване на крайниците
Сърцебиене и задух
Това са симптомите долу горе.
           Сега към това какво съм направил и какви мерки съм взел.
Отидох  и си направих пълна кръвна картина, където всичко беше наред. Ходих на специалист кардиолог и там всичко наред. След това ендокринолог единия хормон ми беше леко завишен взимах известно време хапчета и след повторно посещение проблема беше изчезнал. Сега профилактично ходя на 6 месеца да ги проверявам като последния път беше юли месец 2011. Така след това ме пратиха да отида и на психиатър което също направих. Той ми каза че това за него е психично разтройство и от доста време съм на ЦИПРАЛЕКС . Симптомите отшумяха и аз се успокоих че най сетне е открита причината. Да ама не сега всичко започва а и да не казвам пак става по старому , като искам да отбележа че хапчетата продължавам да ги взимам  в същата дозировка. ВЕче не знам какво ми е и сам крайно отчаян а съм на не кой знае колко години. Искам да върна стария си начин на живот без постоянното притеснение къде щеми стане лошо как ще реагират хората на това (срама за мен че ми е станало така) и т.н.
Ако някой от тук може да помогне дори с някаква идея на какво може евентуално да се дължи това ще съм адски благодарен. Благодаря предварително на всеки който ще се опита да помиогне и искам да пожелая на всеки най важното а именно да сте здрави!
Лека вечер от мен и очаквам отговорите Ви!
Активен
nin4e
Newbie
*
Публикации: 11


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2011, 04:30:36 »
ОтговорОтговор

Здравей, Пламене.
Бих те посъветвала да обърнеш внимание на периода ,когато ти се случват тези симптоми, да речем смяна на сезон, смяна на време. При бърза смяна на температурите има проблем с хормоналната адаптация и тогава се появяват подобни симптоми при по-чувствителните хора, и когато нещата се уравновесят, симптомите  изчезват
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  


Рекламите

* EU Directive


Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
SimplePortal 2.1.1