evropea.com - Форум здраве.Всичко за вашето здраве
Февруари 18, 2018, 12:54:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

КАРТИЧКИ ЗА ИМЕНИ ДНИ

Заглавна Страница   Forum   Помощ Търси Вход Регистрирай  
* СОЦИАЛНА МРЕЖА. СРЕЩНИ СВОЯ ДВОЙНИК

* evropea.com

Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

* Онлайн
Dot Online Guests : 2
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 2

* Реклами

* Времето

* ВСИЧКО ЗА СВИНСКИЯ ГРИП

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно мнение от форума
xx Re: Шум в ушите
[Уши, нос и гърло]
JuliPetkov80
Януари 31, 2018, 07:38:33

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: простата  (Прочетена 5045 пъти)
primo
Newbie
*
Публикации: 1

Профил Ел. поща
« -: Януари 02, 2012, 12:40:25 »
ОтговорОтговор

Здравейте, имам хиперплазйя на простатата исписано ми е омник токас04 вземам го от пет месеца.От няколко дена започнах да имам затроднение и често урениране.Въпроса ми е възможно ли е да е спряло дейсвието на омника и простатата да се е увеличила или се дължи на някакво инфекциозно заболяване.Давземам ли някакъв антибиотик. До сега се чувствах много добре.Тези позеви се появиха изведнъж.
Активен
nadezda
Newbie
*
Публикации: 13

Профил
« Отговор #1 -: Януари 03, 2012, 05:58:50 »
ОтговорОтговор

Може проблемът да не е в простата, а да имаш бактерии, които се засилват в студинте дни и да се получи инфекция на пикочните пътища. Отиди на лекар да ти направят изследвания на урината и да ти изпишат антибиотик или друго подходящо лекарство.
Активен
petushka1
Newbie
*
Публикации: 1

Профил
« Отговор #2 -: Март 04, 2012, 05:53:41 »
ОтговорОтговор

моя приятелка ми предложи продукт с мащерка на швейцарска фирма VIVASAN. Ефектът е моментален и невероятен. Благодаря й и ви го препоръчвамю
Активен
canevrosen
Newbie
*
Публикации: 2

Профил Ел. поща
« Отговор #3 -: Март 07, 2014, 10:11:53 »
ОтговорОтговор

Здравейте!
Защо не се обърнете към билките, те могат да направят чудеса. Тук има много полезна информация:http://narodnirecepti.blogspot.com/2012/12/blog-post.html
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на:  

Рекламите

* EU Directive