evropea.com - Форум здраве.Всичко за вашето здраве
Февруари 18, 2018, 12:57:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

КАРТИЧКИ ЗА ИМЕНИ ДНИ

Заглавна Страница   Forum   Помощ Търси Вход Регистрирай  
* СОЦИАЛНА МРЕЖА. СРЕЩНИ СВОЯ ДВОЙНИК

* evropea.com

Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

* Онлайн
Dot Online Guests : 2
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 2

* Реклами

* Времето

* ВСИЧКО ЗА СВИНСКИЯ ГРИП

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно мнение от форума
xx Re: Шум в ушите
[Уши, нос и гърло]
JuliPetkov80
Януари 31, 2018, 07:38:33

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Важен ли е размерът?  (Прочетена 5412 пъти)
Veni
Newbie
*
Публикации: 8

Профил
« -: Май 13, 2009, 03:06:12 »
ОтговорОтговор

Здравейте вече няколко години съм с настоящия си приятел. Той е на 29, аз съм на 28 г.  Моят приятел има проблеми с ерекцията, свършва много бързо. Мисля че причина за това е размерът на половият му член. Искам да кажа, че според мен се притеснява от големната на половият си орган и това му носи бързото свършване. Да си призная и аз в началото бях притеснена от размерите на члена му, който във възбудено състояние е около 8 см, в покой е някъде около 3-4 см. Много го обичам и не искам да прекратявам връзката си, стремя се също така да не обръщам внимание на размера, въпреки че зная, че е твърде малък и не го усещам в себе си. Но въпреки всичко го обичам, посъветвайте ме как да постъпя, защото приятелят ми категорично отказва да посети лекар специалист в тази насока?
Активен
shoco
Newbie
*
Публикации: 2

Профил
« Отговор #1 -: Май 14, 2009, 09:48:09 »
ОтговорОтговор

Здрасти, Вени! Има нещо, което не мога да разбера.Твоя приятел проблеми с ерекцията ли има, или има преждевременна еякулация или и двете? Така както си написа не се разбира много. И още нещо винаги ли е имал тези проблеми или сега са се появили?
Активен
Veni
Newbie
*

Профил
« Отговор #2 -: Май 14, 2009, 03:17:11 »
ОтговорОтговор

Има пробелми и с двете неща. Трудна ерекция и бързо семеизпразване.В началото на връзката ни не правехме секс и аз се чудех защо. Това продължи няколко месеца. След това разбрах причината. Моят приятел има и фимоза, което е нещо като стесняване на кожното отворче на върха на пениса. Това често довеждаше до  нещо подобно на разкъсване и кървеше абе какво да ви разкажа, голяма одисея. След това нещата продължиха малко по спокойно ,но за кратко време.Доста е трудно, но много го обичам и затова продължавам да съм до него, но ме пиртеснява факта, че не иска да отиде на лекар и го приема много лично и реагира.
Затова потърсих подкрепа тук за съвет как да се справя в ситуацията.
Активен
shoco
Newbie
*

Профил
« Отговор #3 -: Май 15, 2009, 10:26:59 »
ОтговорОтговор

Вени, можеш да му предложиш да се подложи на специална процедура, която е безкръвна , в пениса му се поставя хиалуронова киселина, която ще увеличи обема му и дължината. Това е биологичен разтвор, който не се отхвърля от организма, и стимулира образуването на клетки, като действието му продължава около 2 години, след което може да се постави пак, но по-малко количество, защо вече е стимулирало образуването на нови клетки. Процедурата мисля, че се казва макролайн или нещо подобно.
Активен
Veni
Newbie
*

Профил
« Отговор #4 -: Май 17, 2009, 10:37:02 »
ОтговорОтговор

Точно тук е проблемът, че приятелят ми не иска никакви външни намеси, не иска дори да отиде на лекар, та камо ли да се подлага на такива процедури. Нали точно такъв ми е въпросът как да го накарам да отиде при специалист за съвет... Ъ? Ъ? Ъ? Ъ? Ъ?
Активен
hali
Newbie
*
Публикации: 4

Профил
« Отговор #5 -: Май 20, 2009, 09:41:07 »
ОтговорОтговор

Четох някъде, че някои мъже се притесняват от определен тип жени и получават псевдоимпотенция на психологическо ниво, докато с друг тип жени не  изпитват подобни трудности...
Активен
blogmenhealth
Newbie
*
Публикации: 1

Профил
« Отговор #6 -: Януари 29, 2011, 10:22:24 »
ОтговорОтговор

Приятелят ти има проблем с ерекцията, бързото свършване и смятате, че проблема е в размера на половият член.
Най- вероятно притесненията породени от това, че притежава по-малък пенис са основната причина за проблемите с ерекцията и еякулацията.

Еректилна Дисфункция може да бъде причинена от психологически фактори. Същото се отнася и за преждевременната еякулация.

Прочети още по темата тук: Импотентност и Преждевременна еякулация.
« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 02:31:20 от blogmenhealth » Активен
inetbiznes
Newbie
*

Профил WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: Юли 05, 2011, 04:02:42 »
ОтговорОтговор

Има фимоза и не прави нищо по въпроса? Марш при лекаря!
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на:  

Рекламите

* EU Directive