evropea.com - Форум здраве.Всичко за вашето здраве
Февруари 18, 2018, 12:54:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

КАРТИЧКИ ЗА ИМЕНИ ДНИ

Заглавна Страница   Forum   Помощ Търси Вход Регистрирай  
* СОЦИАЛНА МРЕЖА. СРЕЩНИ СВОЯ ДВОЙНИК

* evropea.com

Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

* Онлайн
Dot Online Guests : 2
Dot Online Users : 0
Dot Hidden Users : 0
Dot Total Users : 2

* Реклами

* Времето

* ВСИЧКО ЗА СВИНСКИЯ ГРИП

Спонсорирана връзка

Реклама

* Последно мнение от форума
xx Re: Шум в ушите
[Уши, нос и гърло]
JuliPetkov80
Януари 31, 2018, 07:38:33

Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Диария  (Прочетена 5011 пъти)
Laura
Newbie
*
Публикации: 2

Профил Ел. поща
« -: Юни 27, 2011, 05:49:52 »
ОтговорОтговор

Здравейте! Реших да пиша тук, поставяйки нова тема пък и да потърся съвет. От известно време насам съпруга ми се оплаква от подут корем той обича да си похапва по-пикантно. Предполагахме, че може да е нещо временно от рода на колит, но мисля че става въпрос за друго тъй като обикновено при такива ситуации еспумизана помага. В случая обаче не върши работа. Мисля си, че става въпрос за диария, знам ли сега е началото на лятото може да е пипнал някой вирус. Взех му Хидрасека. но нещо не му понася. Някой имал ли е подобен проблем и как го е разрешил давайте съвети...

Активен
Laura
Newbie
*

Профил Ел. поща
« Отговор #1 -: Юли 20, 2011, 02:51:07 »
ОтговорОтговор

Разбрахме, че ентерола е спасението, препоръча ни го лекаря, а аз реших да пиша, че той ни обясни, че сега лятото зачестявяли тези състояния при хората, да знаете, ако ви застигне повече сухарчета и прахчета ентерол.
Активен
canevrosen
Newbie
*

Профил Ел. поща
« Отговор #2 -: Октомври 07, 2014, 11:04:49 »
ОтговорОтговор

Здравейте! Реших да пиша тук, поставяйки нова тема пък и да потърся съвет. От известно време насам съпруга ми се оплаква от подут корем той обича да си похапва по-пикантно. Предполагахме, че може да е нещо временно от рода на колит, но мисля че става въпрос за друго тъй като обикновено при такива ситуации еспумизана помага. В случая обаче не върши работа. Мисля си, че става въпрос за диария, знам ли сега е началото на лятото може да е пипнал някой вирус. Взех му Хидрасека. но нещо не му понася. Някой имал ли е подобен проблем и как го е разрешил давайте съвети...

Ето възможните причини за диария:

Това най-често е вирус, който засяга червата. Инфекцията може да продължи 1-2 дни и това състояние е познато като”чревен грип” или „стомашен грип”.  Други причини за диария:
инфекции от бактерии или други организми
храни, разстройващи храносмилателната система
алергия към определена храна
лекарства и лъчетерапия
заболяване на червата(колит)
базедова болест или някои видове рак
злоупотреба с алкохол
диабет
операция
синдром на раздразнените черва, при който може да последва и запек

Източник: http://narodnirecepti.blogspot.com/2014/03/photo-source.html
Активен